• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Добірка безкоштовних курсів з української мови
опубліковано: 11.04.2022р. о 09:07, автор: Рахівська міська рада

З початку повномасштабного вторгнення російських загарбників в Україну кількість тих, хто вивчає українську мову, збільшилася на 577%. При цьому українська мова перемістилася з 33 місця за популярністю на 13. Про це у своєму зверненні повідомив популярний додаток для вивчення мов Duolingo.Залишаємо тут  курси української мови для тих, хто бажає вивчити
📚 Курс «Українська за 27 уроків»
Курс складається з відеоуроків і конспектів до них, проміжних тестових вправ і загального тесту, матеріал яких відповідає елементарному рівню знань, умінь та навичок (А1, А2). Одним зі складників є форум, де учасники курсу можуть спілкуватися українською. Кожен урок передбачає опанування лексичного мінімуму з конкретної теми та однієї з граматичних тем, що може бути засвоєна на відповідному рівні.
📚 Курс «Українська мова та література. Підготовка до ЗНО»

Цей курс покликаний допомогти всім охочим вступникам поглибити та закріпити набуті знання зі шкільного курсу української мови та літератури. Він також стане у пригоді учням 7-10 класів, які опановують сучасну програму з української мови та літератури, викладачам для використання у «змішаному форматі» під час занять, батькам, які бажають разом із дітьми поновити знання, та всім охочим до українського слова та української культури.
📚 Лекційний проєкт «Осмислені й переосмислені»
Проєкт започаткований для знавців української літератури, шкільних вчителів мови та літератури, викладачів закладів вищої та професійної освіти, та присвячений життю та творчості найвідоміших постатей українського літературного скарбу — від Григорія Сковороди до Василя Стуса.
Бережіть себе. Слава Україні