• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Долучаємося до проведення Всеукраїнського марафону
опубліковано: 28.05.2021р. о 08:25, автор: Рахівська міська рада

Всеукраїнський освітньо-культурний марафон «Наша незалежність» полягає у зборі та оприлюдненні історичних матеріалів (фото, відео, документи, інформація з газет, історії очевидців тощо), що є знаковими для становлення української незалежності та визначними на Закарпатті. За результатами Марафону, буде визначено ряд найкращих публікацій та забезпечено їх відзначення на одному із заходів, які будуть проведені в рамках святкування 30-ї річниці незалежності України.

Охоплення Марафоном уciєї території України дасть змогу забезпечити відродження історичних фактів окремих регіонів, поширити історичні матеріали, які відіграли знакову роль у становленні незалежності України.

Відповідна інформація буде опублікована на офіційних веб-сайтах та сторінках у соціальних мережах держадміністрацій та місцевих рад єдиними запропонованими хештегами #Наша_незалежність #Марафон_30 відповідно до встановлених термінів (серпень 2021 року).

Матеріали можна надсилати на електронну адресу rada@rakhiv-mr.gov.ua  або особисто передати їх у Рахівську міську раду за адресою: м. Рахів, вул.Миру, 34.