• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Другий турнір з міні-футболу ім. Василя Гаджеги
опубліковано: 01.08.2017р. о 11:49, автор: Рахівська міська рада

Справжнім спортивним святом став турнір з міні-футболу ім. Василя Гаджеги, що відбувся 30 липня у Рахові.

Василь Іванович народився на Іршавщині. Одружився й переїхав до нашого міста. Спочатку він був гравцем футбольного клубу «Карпати», а згодом став тренером команди. До кінця свого життя він трудився на місцевому стадіоні «Карпати», як кажуть в Рахові був «директором стадіону!».
Змагання, що присвячені пам’яті відомій постаті у футбольному житті міста, проходять уже вдруге.
Ініціаторами та організаторами турніру є депутати Рахівської міської ради Губко Богдан та Німчук Ігор.
Участь у турнірі взяли 12 аматорських команд, поділені на дві групи.
Головним суддею змагань був Микола Іванович Ворохта, який на початку пояснив правила гри та проводив суддівство. Ще одним суддею став Романюк Василь Іванович.
Перед початком турніру з вітальним словом виступив міський голова Рахова Віктор Медвідь та депутат Рахівської міської ради Богдан Губко, які привітали всіх присутніх зі святом футболу та побажали гарної гри!
Перемогу в турнірі здобули «Ромали», що виграли в фіналі під час пробиття серії пенальті. Друге місце посіла команда «Левада», яка минулого року перемогла в турнірі, а третє вибороли «Ветерани Карпат». Четвертою в турнірі стала команда «Новоселеця».
Кращим гравцем визнано Брану Павла, а воротарем – Дзюбу Романа. Також цьогоріч нагороджено наймолодшого гравця турніру – Молдавчука Ілька.
За активну участь у футбольному житті міста подяками нагородили кожного ветерана команди «Карпати» минулих років, які грали з Василем Гаджегою та під його керівництвом як тренера.
До Рахова на турнір спеціально приїхала невістка та внучка Василя Івановича, яка разом із міським головою та депутатами міської ради Губком Богданом та Німчуком Ігорем проводили нагородження.
Після нагородження, всіх учасників та гостей пригостили смачним бограчем, шашликами та іншими стравами. За приготування яких взявся депутат Рахівської міської ради Гейніш Василь із сім’єю. Активну допомогу також надали працівники фірми «Оболонь». І, звичайно, з організацією та проведенням турніру поміг апарат Рахівської міської ради.