• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Інформація по матчу: ФК «Карпати» (Рахів) – ФК «Вільхівці» – 1:1, юнаки 0:0.
опубліковано: 01.06.2017р. о 11:38, автор: Рахівська міська рада

За присутності біля 1200 глядачів, драматичний поєдинок завершився нічиєю. Першими відзначилися гості – відкрив рахунок Сергій Щербанич, який, до речі, перебував у міжсезоння на перегляді у «Карпатах».

Тайм виявився за «Вільхівцями». Після перерви на господарів чекали кілька по-справжньому емоційних сплесків. Перший – позитивний. Новачок ліги на самому початку другого тайму (49 хв.) установив паритет. Постарався Іван Микуличинський. Далі карпатівці володіли беззаперечною ініціативою й могли забивати не раз. Слід зазначити, що натиск молодої команди рахівчан не витримували гравці вільхівців і раз за разом за допомогою не хитрих прийомів затягували всіляко час, погоджуючись на нічийний результат на виїзді. На жаль удача у цьому матчі не була на боці рахівчан. Так, молодий нападник, Юрій Яремчук з початку не реалізував вихід один на один з голкіпером суперника, а потім на 80 хв. з пенальті не покарав команду з Тячівщини за порушення правил, пробивши мимо. Отож у підсумку – нічия.

Глядачі залишилися задоволені грою місцевої команди, самовіддачею гравців, бажанням до фінального свистка вирвати перемогу, але футбольна фортуна, напевно, буде за «Карпатами» наступного разу! Після 5-го туру «Карпати» піднялися на одну сходинку й наразі посідають 8-ме місце, маючи в своєму активі 4 очки. Матч між юнацькими складами завершився нульовою нічиєю. Юнаки наразі посідають 4-те місце з 10-ма очками.

Микола Попенко