• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Інформує Рахівський районний відділ Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області
опубліковано: 26.02.2020р. о 11:46, автор: Рахівська міська рада

Рахівський районний відділ Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області проводить навчання з евакуації осіб (вчителів, дітей, батьків), які перебувають в освітньому закладі в разі надзвичайної ситуації.

Так, 24 лютого працівниками Рахівського районного відділу проводилися евакуаційні навчання в Діловецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, під час якого було евакуйовано всіх учнів школи, перевірено знання вчителів та учнів як правильно виходити з будівлі, а також пошиковано учнів у безпечному місці.

Райвідділ ДСНС зазначає, що в разі надзвичайної події, яка раптово може статися під час освітнього процесу, важливе місце займає правильно організована евакуація з небезпечної зони. Саме тому, по всій країні регулярно відпрацьовуються дії персоналу та учнів під час спеціальних навчань. Такі заходи допомагають запобігти трагічним випадкам, адже навчають вчителів та учнів правильних дій та реакції і допомагають уникнути паніки в разі виникнення надзвичайної ситуації (пожежі тощо).