• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
ІВАННА РОЛЮК – ТАЛАНТИ РАХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ (ФОТО, ВІДЕО)
опубліковано: 27.01.2021р. о 08:25, автор: Рахівська міська рада

Іванна Ролюк – студентка І курсу Ужгородського державного університету, випускниця вокальної студії «Едельвейс» Рахівського районного будинку дитячої та юнацької творчості кер. Марія Томащук.
Будучи вихованкою студії Іванка завжди здобувала багато перемог, прославляючи наше місто Рахів на Міжнародних, Всеукраїнських вокальних конкурсах в Україні та за її межами. Серед трофеїв їЇ досягнень: Міжнародний фестиваль мистецтв «Подляська нота» Польща (І місце – 2017 р.), (І та ll місце – 2018 р.), Міжнародний фестиваль-конкурс «Талановита молодь України-2019» – Диплом І ступеня (м.Львів), Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль народного мистецтва «Смарагдові витоки» – Диплом І ступеня, (м.Мукачево), Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв «Іван Попович збирає таланти» – Диплом І ступеня, Міжнародний конкурс-фестиваль мистецтв «Гуцульська родина» – Диплом І ступеня, Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль естрадної пісні «Різдвяна зіронька» – Диплом ІІ ступеня (м.Мукачево). Її професійний спів та колоритний тембр завжди постійно зачаровує глядачів на різних концертах в місті та районі.

Рахівська міська територіальна громада пишається тобою  і бажає успіхів у реалізації мрій.

Якщо серед Ваших друзів, рідних або знайомих є талановита молодь, надсилайте інформацію нам на сайт або на офіційну сторінку у Фейсбук. Ми обов’язково опублікуємо фото та відео на сайті Рахівської міської ради, щоб поділитись творчістю та надихнути інших.