Перейти до основної сторінки
Сьогодні дедалі більше людей в усьому світі усвідомлює, що зміни клімату становлять чи не найбільшу загрозу людству. Існує немало свідчень того, що клімат нашої планети змінюється і це безпосередньо пов’язано із зростанням антропогенних викидів парникових газів в усьому світу. Великі і малі промислові підприємства, легкові та вантажні автомобілі, житлові й офісні будівлі – усі вони споживають значну кількість викопного палива: нафти, вугілля, газу тощо – і усі викидають в атмосферу парникові гази. І, хоча, люди, що мешкають в холодніших частинах світу, можливо, і зраділи б теплішій погоді, постійне потепління, викликане діяльністю людини, спричинить танення льодовиків, підйом рівня Світового океану, посухи, зникнення певних видів рослин і тварин, збільшення площі пустель, повені та інші природні катаклізми.
Глобальна зміна клімату – одна з найгостріших екологічних проблем які стоять перед людством. Згідно прогнозів провідних міжнародних наукових центрів з дослідження клімату, протягом наступного століття температура підвищиться на 2-5 градусів за Цельсієм. Такі темпи глобального потепління спричинять серйозні кліматичні зміни і різні екосистеми опиняться під загрозою зникнення.
Для того щоб привернути увагу учнівської молоді до проблеми глобального потепління, працівниками заповідника щороку проводиться акція «Карпатський сніговик». У цьогорічній акції, яка пройшла за підтримки Рахівської міської ради, прийняло участь близько п’ятдесяти учнів із чотирьох ЗОШ м. Рахова. Зимові забави складалися з двох частин. Спочатку учасники змагалися у зимовій естафеті: біг з перешкодами, перегони із санчатами, влучання сніжками у відерце. Активності і завзятості учнів не було меж. Кожна команда намагалася показати найкращий результат. А далі їм було запропоновано зліпити одного тематичного сніговика. І хоч сніг ліпився погано і традиційних сніговиків створити не вдалося, та це не стало перешкодою для наших креативних та фантазійних учнів. В результаті було створено «Снігову принцесу», «Джека- сніговика», «Сніговика-банщика» та «Сніговика, що провалився у сніг». Після активних ігор всі команди отримали призи та зігрівалися чаєм із печивом.
Працівники Карпатського біосферного заповідника висловлюють подяку міській раді м. Рахова та міському голові В. В. Медвідю за постійну підтримку у проведенні екологічних акцій, та у впровадженні екологічної освіти серед молоді.
іській раді м. Рахова та міському голові В. В. Медвідю за постійну підтримку у проведенні екологічних акцій, та у впровадженні екологічної освіти серед молоді.
Попередня
Земельні питання
Наступна
ЦНАП РАХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ: ОСОБЛИВОСТІ ЗНЯТТЯ ОСОБИ З РЕЄСТРАЦІЇ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ