• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
КНИГА – ТЕЖ ЗБРОЯ!
опубліковано: 18.04.2022р. о 10:40, автор: Рахівська міська рада

В Рахівській бібліотеці-філії для дітей відбулося чергове засідання клубу за інтересами «Трембіта» «Життя віддане за Україну», приурочене нашим військовослужбовцям, які віддали себе Україні, боротьбі до останнього подиху, до останньої краплі крові. Вірні сини й доньки нашої Батьківщини, не роздумуючи одним непорушним щитом стали на захист держави. Вони як наш оберіг від зла та ворожих нападів.

У нашому краї не ведуться бойові дії. Це все завдяки мужнім чоловікам і жінкам, які боронять наш мирний сон. Ми серцем і душею з ними, пам’ятаємо тих, хто зараз віддає своє життя задля нашого щасливого майбутнього.
Учасники клубу взяли участь в годині мужності «З книгою до Перемоги». Керівник клубу за інтересами Марія Яворенко ознайомила діточок з життєвим і творчим шляхом нашої землячки – поетеси із Закарпатської Гуцульщини Марії Кокіш-Гриник та презентувала її книги. Творчість мисткині – це щира і сердечна сповідь рідному краю, гордим і волелюбним гуцулам. Перша її книга – «Магія Білої Тиси», друга – «Зачарована горянка», третя – «Співаночки мої любі» і четверта – «Рахівщина – рідна перлина Карпат», які отримали схвальні відгуки й щирий інтерес читачів. Один з розділів книги «Зачарована горянка» присвячений героїзму і мужності наших солдатів «Війна – це наше з вами горе».
Дітки підготували та продекламували зворушливі вірші про наших захисників: «Записна книжечка» (Світланка Сметанюк), «Війна» (Яночка Паук), «Смерть солдата» (Тетянка Кокіш) та «Повертайтеся живими» (Павлова Наталія).
Хвилиною мовчання було вшановано загиблих у цій страшній війні.