• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Команда Рахівщини вже другий рік поспіль є найкращою в області серед допризовної молоді
опубліковано: 03.05.2018р. о 09:20, автор: Рахівська міська рада

На Ужгородському стадіоні “Авангард” відбулася обласна спартакіада серед допризовної молоді, що є ІІ етапом Всеукраїнської спартакіади, яка проходить під егідою Генерального штабу Збройних Сил України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки України та Всеукраїнської федерації військово-спортивних багатоборств.

У Закарпатській області організаторами Спартакіади виступили управління молоді та спорту, департамент освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації, обласний військовоий комісаріат, обласні організації товариства сприяння обороні України та фізкультурно-спортивного товариства „Динамо” України.
 Загалом, у регіональному єтапі, прийняло участь близько 200 учасників (учнів 10 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів) з 18 адміністративно-територіальних одиниць Закарпаття, які виявилися найсильнішими у відповідному районі або місті.
Розпочато Спартакіаду у кращих традиціях військового протоколу: урочисте шикування, підняття Державного Прапору України представниками команд-фіналістів минулого року, ушанування хвилиною мовчання захисників Батьківщини, хто віддав своє життя за суверенітет та територіальну цілісність України.
Зі словами вітання та яскравими промовами до молодого покоління звернулися начальник управління молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації Віталій Ерфан та заступник обласного військового комісара, полковник Збройних Сил України Петро Марко.
Прагнення захищати є у кожного справжнього чоловіка у крові від народження. І це прагнення стає більш свідомим по мірі становлення самосвідомості захисника: в дитинстві – захистив друга, юнацтві – честь школи на спортивних змаганнях, учора – виборов перемогу на районних змаганнях, сьогодні – кожний з присутніх на Спартакіаді захищає честь району, вже завтра – представлятиме Закарпаття на Всеукраїнських змаганнях, а згодом – захищатиме Україну – наголосив Віталій Ерфан.
 Майбутні захисники змагалися з п’яти дисциплін, визначених правилами змагань з військово-спортивних багатоборств:   біг на 100 м.; біг на 1500 м.; підтягування на перекладині; метання гранати Ф-1 на дальність; стрільба з пневматичної гвинтівки.
Найкращими у загальнокомандному заліку виявилися команди Мукачівського району (3 місце), міста Хуст (2 місце) та Рахівського району, яка вже другий рік поспіль є найкращою в області.