• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
КОНФЕРЕНЦІЯ В РАМКАХ ПРОЕКТУ “РОЗВИТОК ПОСЛУГ МЕДИЧНОЇ ТА СОЦІАЛЬНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ В МЕЖАХ РУМУНСЬКО-УКРАЇНСЬКОГО ПРИКОРДОННОГО РЕГІОНУ” В МІСТІ БАЯ-СПРІЄ, РУМУНІЯ”
опубліковано: 18.09.2021р. о 14:19, автор: Рахівська міська рада

Делегація Рахівської міської ради, яка є Головним бенефіціаром проекту “Розвиток послуг медичної та соціальної реабілітації в межах румунсько-українського прикордонного регіону MedSocioRehab” за фінансування ЄС Через Програму Румунія-Україна 2014-2020, 18 вересня взяла участь в черговому заході в рамках згаданого проекту, цього разу – на території Румунії, в місті-партнері Бая-Спріє, повіт Марамуреш. Конференція присвячена презентації наших спільних задумів для ЗМІ, представників органів влади та широких кіл громадськості.
Особливу увагу було приділено інфраструктурному компоненту, який буде реалізовувати міська рада Бая-Спріє, а саме – реконструкція соціального будинку для самотніх людей похилого віку.
З вітальним словом та розповіддю про майбутній реабілітаційний центр в місті Рахів виступити міський голова Віктор Медвідь та Вікторія Губко, начальник відділу соціально-економічного розвитку, міжнародних зв’язків та туризму міської ради.
Надзвичайно приємно, що завдяки нашому проекту буде покращено умови проживання та оздоровлення для вразливих верств населення.