• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Медичних працівників Рахівщини привітали із професійним святом (ФОТО)
опубліковано: 15.06.2018р. о 20:25, автор: Рахівська міська рада

Серед великої кількості професій, які покликані служити людям, мабуть, однією з найважливіших була, є і залишається професія медика. У всі часи шанували і заслужено цінували тих героїв, хто справою свого життя обрав турботу про здоров’я людей.

У третю неділю червня  відзначають День медичного працівника. Свято,  завдяки якому ми маємо можливість висловити величезну вдячність, повагу та шану лікарям, медсестрам, санітаркам і всім працівникам охорони здоров’я.

Із професійним святом тих, хто повертає здоров’я та стоїть на сторожі людського життя, вітали та передали солодкі подарунки від Народного депутата України Василя Петьовки помічник нардепа Михайло Штефко, Рахівський міський голова Віктор Медвідь, Великобичківський селищний голова Йосип Божук, Білинський сільський голова Микола Сагайда, депутати районної ради Михайло Фірка та Василь Медвідь, а також громадські активісти: Лариса Дан, Світлана Попадич, Оксана Ватрала та Світлана Кус.  А медики, в свою чергу, щиро дякували за добру традицію та щорічний прояв уваги.