• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Міського голову нагородили Грамотою Міністра оборони України!
опубліковано: 30.04.2021р. о 12:41, автор: Рахівська міська рада

Протягом 14-17 лютого на Закарпатті тривав Міжнародний Союзницький зимовий гірський похід під назвою «Загартовані війною». Це перший унікальний захід, який об’єднав українських військовослужбовців із різних оперативних командувань, видів та родів військ Збройних сил України, а також військових із Північноатлантичного Альянсу: США, Канади й Литви. Крім того, долучились до зимового походу ветерани АТО/ООС, представники громадських організацій і військовий капелан. Український прапор поруч із стягами інших країн, представники яких дісталися на Говерлу 15 лютого, підняла чемпіонка у кількох видах спорту Ніколь Князева. Дівчинка займається воркаутом, гімнастикою, плаванням, вітрильним спортом, дзюдо, стрибками на лижах із трампліна, міні-гольфом, тенісом, легкою атлетикою тощо. Дівчинка тренує молодих людей, які навчаються в Київському військовому ліцеї ім. Івана Богуна.

В експедиційному сходженні на Говерлу взяли участь понад 30 осіб, керівником якого був представник Національного університету оборони України імені Івана Черняховського полковник Микола Журавльов.

У межах походу учасники відвідали Географічний Центр Європи, побували в Ужгородському замку, відвідали оборонну лінію Арпада. Військовослужбовців ЗС України та військовослужбовців країн членів альянсу НАТО вразило різноманітне й багате культурно-історичне надбання Закарпаття.

Організацію походу на гору Говерлу для військових забезпечила Рахівська міська рада. Перед початком сходження учасникам походу працівники Рахівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки провели відповідні інструктажі з безпеки та правил поводження у зимових горах.

Щоб відзначити гостинність та безпечну організацію походу на Говерлу серед лютої зими, 27 квітня військові повернулись до Рахова з словами щирої подяки та Грамотою Міністерства оборони України за старанність, всебічну пропаганду здорового способу життя, підняття престижу військової служби та високий професіоналізм проявлений під час участі у Першому міжнародному Союзницькому поході в гори «Загартовані війною» міському голові Рахівської територіальної громади Віктору Медвідю.

Сподіваємось, що такі спільні, з глибоким патріотизмом та символізмом міжнародні акції стануть доброю традицією і об’єднуватимуть сильних духом представників України та багатьох країн.