• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Міста відпочивали в польському м. Бельск-Подляскі
опубліковано: 26.07.2016р. о 18:00, автор: Рахівська міська рада

Нещодавно учні з Рахова повернулися з Польщі, де разом з дітьми Молдови та Білорусії десять днів відпочивали в дитячому таборі, на запрошення мерії міста-побратима Бельск-Подляскі.

Рахівських школярів гостинно зустрічали у мерії, розповіли про історію міста, визначні місця та історичні постаті.

Під час перебування в таборі керівники намагались зробити відпочинок дітей цікавим , змістовним і багатогранним. Працювали над екологічним а естетичним вихованням юні: організовували конкурси, купання в аквапарку, екскурсії в інші міста. Незабутні враження залишилися від екскурсійного потяга Біловезькою пущею, відвідин пожежної частини, де діти мали змогу відчути себе пожежниками. У Ботанічному саду вони самостійно готували фіто чаї, а в Музеї вишивок отримали на згадку сумки, які кожен розфарбував на власне вподобання.

Не обходилось у таборі без спортивних розваг, дискотек, караоке, жартів біля багаття, де пекли шашлики і ковбаски та обмінювались цікавими розповідями про свою країни, демонстрували народні танці. Різноманітними смачними стравами годували дітвору польські кухарі.

У переддень завершення табору група «Рахівщина» представляла наш мальовничий край, вбравшись у вишиванки. З прапором у руках та патріотичним настроєм школярі виконали Гімн України української та англійською мовами, декламували вірш В. Сосюри «Любіть Україну», дівчата заспівали пісню «Мамина сорочка». А на закінчення виступу продемонстрували відеоролик про визначні міста нашої держави. Після виступів мер міста запросив усіх до святкового столу та вручив цінні подарунки.

У серці кожного учасника табору залишилося багато вражень від приємних несподіванок, цікавих зустрічей під час відпочинку в Польщі. Сподіваємось, що наші діти й надалі будуть їздити у табори міст-побратимів та гостинно зустрічати друзів у рідному Рахові.

Марія Мільчевич,

керівник групи