• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Місто очима дітей
опубліковано: 03.12.2017р. о 21:17, автор: Рахівська міська рада

У перший день зими за сприяння Рахівської служби зайнятості на базі Рахівської міської ради – чотири школи міста Рахова змагалися у інтерактивному заході на тему “Бізнес-проект “Місту потрібно….” , де презентували свої бізнес-ідеї, в яких розкрили перспективні напрямки роботи, щодо розвитку рідного міста. Відкрив захід, міський голова Віктор Медвідь, який надав коротку інформацію про призначення міської ради та її діяльність. Надалі, юрисконсульт Рахівського центру зайнятості, Єлізавета Штефура, поінформувала присутніх про проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» метою якої є формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства. Надалі, учні приступити до завдання, в якому повинні були розкрити свої уміння та знання, щодо започаткування власного бізнесу, а насамперед, розвитком власного міста та його покращенням.
Отже, першою презентувала свій проект команда “Futuчери” Рахівської школи №2. Учні вважають, що “Переробка відходів”– надприбуткова ідея. Однак основна складність в бізнесі полягатиме не в переробці, а в зборі та сортуванні відходів. В ідеалі, потрібно привчити людей самостійно сортувати по контейнерах сміття, яке вони викидають, але це дуже складно. Тому, школярі пропонують проводити у місті рекламні акції, залучати волонтерів та насамперед – починати з самого себе, привчити себе сортувати сміття.
Команда Рахівської школи №3, “Юні бізнесмени”, бажають відкрити власний Макдональдс, сподіваючись отримати від закладу пристойний прибуток. Щоб виконати задумане, необхідно скласти бізнес-план, в якому будуть підсумки маркетингових досліджень, а також – будуть розраховані рентабельність і витрати на точку громадського харчування.
Учні Рахівської школи №1, команда “11 Б”, пропонують у центральному парку міста реалізувати декілька розважальних проектів, які розраховані на теплу та холодну пору року. Це і каток, і кінотеатр, екскурсії по місту та горах, продаж сувенірів, прокат велосипедів…..Одну з ідей підтримав голова міста, який наголосив, що в недалекому майбутньому місто матиме кінотеатр та каток.
Четверта команда “Бізнесмени”, Рахівської школи № 4, пропонує відкрити торговий комплекс, в якому передбачено ряд розважальних та спортивних проектів. Креативною ідеєю, команда вважає відмовитися від ескалаторів, а навпаки ходити сходинками, де 1 сходинка дорівнює мінус 1 калорій.
Всі презентовані ідеї були цікавими та змістовними, тому начальник відділу активної підтримки безробітних Наталія Волошин, запропонувала учасникам самостійно обрати переможця, де школярі висловили розділити І місце між усіма командами, так як, все обговорене актуальне для сьогодення, всі команди були активними та проявили креативніть. Тому, перемогла «Дружба». Кожна команда нагороджена грамотами за участь у заході. Тож, залишається тільки побажати втілення бізнес-ідей у життя!