• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
МІСТО РАХІВ – УЧАСНИК ПРОЕКТУ «ПАРТНЕРСТВО З МІСТАМИ УКРАЇНИ»
опубліковано: 19.10.2018р. о 15:56, автор: Рахівська міська рада

10-11 жовтня 2018 року в м. Фрайбург (Німеччина) відбулася Третя німецько-українська конференція партнерств між громадами у рамках проекту «Партнерство з містами України» Engagement Global/SKEW, учасниками якої стали понад 160 представників з майже 80 територіальних громад Німеччини і України. Проект реалізується за дорученням Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку Німеччини в рамках тристороннього співробітництва таких німецьких інституцій, як Сервісний центр муніципального розвитку Єдиного світу (SKEW) організації “Engagement Global” у партнерстві з Німецьким товариством міжнародної співпраці (GIZ) і Фондом Конрада Аденауера.

Представники Рахівської міської ради – міський голова Віктор Медвідь та головний спеціаліст з міжнародної співпраці Вікторія Губко – отримали запрошення на участь в цій конференції.

Під час зібрання було підведено підсумки трирічної реалізації проекту «Партнерства з містами України», представлено досвід спільної взаємодії німецьких та українських громад з питань сталого розвитку, окреслено подальші можливості для партнерської роботи.

Сьогодні Рахівська міська рада активно розвиває співпрацю з нашими партнерами з метою отримання спільних грантів в рамках проекту «Партнерство з містами України», що будуть спрямовані на благо обох громад. Особлива увага в рамках цієї програми співпраці приділяється розвитку українських територіальних громад.

В 2019 році стартує нова програма грантів в рамках даного проекту, і ми сподіваємося на успіх.