• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Москаль: «Протягом 2016 року на Закарпатті побувало на 20 відсотків більше туристів, ніж у 2015-му»
опубліковано: 12.01.2017р. о 15:37, автор: Рахівська міська рада

Таку інформацію оприлюднив Геннадій Москаль у своєму інтерв’ю обласній газеті «Новини Закарпаття».


Про причини збільшення потоку туристів голова ОДА зазначив:
– Тут проста арифметика. Кількість туристів збільшується, якщо є хороші дороги, є на що подивитися, і є де смачно поїсти. Пам’ятаєте давньоримський лозунг «Хліба і видовищ»? Після того, як ми відремонтували дорогу до Синевирського озера, кількість туристів тут збільшилася в сім разів!
Після відновлення дороги до Колочави сюди також стали приїжджати в кілька разів більше людей. Поцікавтеся, наскільки збільшилася кількість приїжджих у Німецькій Мокрій після будівництва лісової туристичної дороги і відкриття нового етнофестивалю «Закарпатська свальба». Адже раніше це село було тупиковим. Ми відновлюємо старі фестивалі й започатковуємо нові. Наприклад, Дні добросусідства з румунським повітом Марамуреш відновили через 14 років. А ще минулого року повернули державі унікальний на всю Європу Музей лісу і сплаву на Чорній річці, який хотіли банально вкрасти. Тепер візьмемося за його відновлення, відремонтуємо дорогу, і люди теж поїдуть туди. Робимо все, щоб привабити туристів, від яких оживає економіка, місцеві мешканці мають доходи, область отримує туристичний збір і так далі.
Нагадаємо, що за опитуванням, проведеним компанією TNS, Закарпаття стало найпривабливішим місцем в Україні для туристів, випередивши як сусідні «карпатські» області, так і «морську» Одещину.
Повний текст інтерв’ю Г.Москаля див. за посиланням:
http://moskal.in.ua/index.php?loc=zmi&news_id=2602