• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
На Рахівщині пройшли тренування підрозділів тероборони
опубліковано: 04.07.2016р. о 11:24, автор: Рахівська міська рада

На базі військкомату близько півтора десятка військовозобов’язаних, у тому числі й учасників АТО, відновлювали свої навички у поводженні зі зброєю та наданні невідкладної медичної допомоги.

Посприяли та долучились до тренувань і медики райлікарні та представники районної організації Товариства Червоного Хреста України.

Крім вправ із надання першої медичної допомоги постраждалим, які демонстрував присутнім лікар Сергій Губаль, завдань зі збирання-розбирання зброї, чоловіки вивчали і функції свого загону та роти охорони. Керівник тренувань, тимчасовий виконувач обов’язків військового комісара майор Василь Гаджега наголосив на необхідності постійної самопідготовки оргядра підрозділів територіальної оборони, які комплектуються, – охорона об’єктів державної власності і комунікацій, забезпечення правопорядку, організація блокпостів, прикриття державного кордону спільно з Держприкордонслужбою, боротьба з диверсантами тощо. Слід наголосити, що виконання своїх обов’язків члени підрозділів тероборони здійснюватимуть тільки на території району.

Значна роль у їх діяльності приділяється співпраці із громадянами та громадськими об’єднаннями, які на добровільних засадах займаються діяльністю щодо підтримання обороноздатності держави.

Райвійськкомат