• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
НА РАХІВЩИНІ ЗАВЕРШИВСЯ ФЕСТИВАЛЬ “ВИФЛЕЄМСЬКА ЗІРОНЬКА – 2019”
опубліковано: 14.01.2019р. о 09:48, автор: Рахівська міська рада

Фестиваль «Вифлеємська зіронька-2019», що тривав на Рахівщині з 9 по 11 січня, завершився. Підсумковим етапом став виступ у п’ятницю, 11 січня, колядницьких колективів дитсадочків та загальноосвітніх шкіл району в актовій залі Рахівської районної ради.

Перед початком виступів в рамках Фестивалю, дітей, їх батьків та всіх присутніх привітали помічник народного депутата України Василя Петьовки Михайло Штефко та Рахівський міський голова Віктор Медвідь. Діти вразили глядачів чудовими виступами, цікавими сценками та справжніми виставами! Маленькі колядники показали високу майстерність та рівень виконання, вражаючими були й декорації, підготовані до свята. Дітки завзято щедрували, співали різдвяних пісень, ставили  сценки на різдвяну тематику, запрошували глядачів разом  пережити вертепне діство.

Фестиваль подарував як дітям, так і дорослим багато радісних емоцій та гарний настрій. Після виступів колядники отримали солодощі, а колядницькі колективи – подарунки для навчальних закладів.

Фестиваль «Вифлеємська зіронька» на Рахівщині та Тячівщині проходить традиційно у період різдвяних свят, за ініціативи та підтримки народного депутата України Василя Петьовки.