• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
На варто скаржитись на безробіття, коли є альтернатива, – військовий комісар району
опубліковано: 06.05.2016р. о 13:29, автор: Рахівська міська рада

На Рахівщині продовжується відбір на військову службу за контрактом. Із чоловіками, які бажають поєднати військову і цивільну кар’єру, отримувати гідну зарплату та долучитись до захисту держави, у військовому комісаріаті щодня проводять співбесіди, перевіряють їх стан здоров’я та професійну придатність.

– З початку року із Рахівського району на військову службу за контрактом прийнято більше 20 чоловік, – повідомив тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара району Василь Гаджега. – Ще кілька кандидатів наразі проходять відбір. Із тих, хто вже підписали контракт, частина приступила до виконання обов’язків у різних військових підрозділах як на території Закарпаття, так і інших областей, частина проходить обов’язкову двомісячну підготовку у навчально-тренувальних центрах.

Наразі у військовому комісаріаті відзначають підвищення інтересу до контрактної служби. Це пов’язано зі значним підвищенням оплати праці, адже контрактники тепер отримують 7-10 тисяч гривень, покращенням умов служби, збереженням робочого місця та зарплати, введенням 6-місячних контрактів для мобілізованих тощо.

– Часті випадки, коли чоловіки жаліються на відсутність роботи у районі, низьку зарплату, при цьому не роблячи жодних кроків, аби покращити своє становище, – зазначає військком. – Саме тому службовці військового комісаріату щоденно проводять бесіди як в Центрі зайнятості, на підприємствах району, так і у населених пунктах, роз’яснюючи умови служби бажаючим та стимулюючи їх. Додам, що кожен може звернутись у будь-який день до військкомату особисто чи за телефоном за роз’ясненнями. Спеціалісти допоможуть визначити військову професію, підкажуть військові підрозділи, де можна проходити службу та відповідні вакантні посади.

Варто зазначити, що наприкінці квітня Міністерство оборони ініціювало розробку постанови Кабінету Міністрів України, яка повинна впорядкувати грошове забезпечення військовослужбовців, зокрема усунути дисбаланс між окладами та розмірами преміювання. Це дасть змогу провести поетапний перерахунок пенсій військовослужбовців та адаптувати систему оплати праці до стандартів НАТО. Це буде значним стимулом для військовослужбовців продовжувати військову службу за контрактом.

Бажаючих дізнатись більше про військову службу за контрактом запрошуємо звертатись за адресою м. Рахів, вул. Миру, 88, моб. тел.: +38 067 107 68 06, тел. 2-12-52 чи e-mail: rvk-rakhiv@ukr.net.