• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
На Закарпатті спостерігається середня інтенсивність епідемічного процесу грипу та ГРВІ
опубліковано: 17.01.2017р. о 11:03, автор: Рахівська міська рада

На другому календарному тижні року в Закарпатській області спостерігається середня інтенсивність епідемічного процесу грипу та ГРВІ.

Про це повідомила завідувач відділу епідеміологічного нагляду (спостереження)    та профілактики інфекційних захворювань Закарпатського обласного лабораторного центру МОЗ України Вікторія Тимчик.

В заклади охорони здоров’я області за минулий тиждень із симптомами гострих респіраторних інфекцій звернулося 4 841 особа, що на 18% менше ніж попереднього тижня. Захворюваність становить 384,6 на 100 тис. населення та все ще перевищує визначений епідемічний поріг.

Кількість дітей віком до 17 років, що звернулися за медичною допомогою зменшилася на 18% і становить – 2 555  осіб (52, % від усіх захворілих).

Найбільш інтенсивне зниження кількості захворілих спостерігається серед дітей вікової групи  5-14р.  –  на 31,2% та дорослих ( в межах 15%).

За минулий тиждень госпіталізовано з приводу респіраторних інфекцій 207 осіб (4,2% від захворілих). Половину госпіталізованих  складають діти віком до 4 років.

Станом на 13 січня в області зареєстровано 23 випадки грипу та підтверджена циркуляція РС-вірусів, вірусів парагрипу у хворих. Летальних випадків грипу не зареєстровано.

Епідемічний поріг перевищений на 5 адмінтериторіях: Міжгірському, Перечинському, Великоберезнянський,  Виноградівському та Іршавському районах.

В Тячівському, Мукачівському районах та м.Ужгород показники захворюваності знаходяться на рівні порогових значень. На інших адмінтериторіях показники нижче порогових рівнів в межах від 58,7% в м. Мукачеві до – 22,3% в  Хустському районі.

Комплекс протиепідемічних та профілактичних заходів триває, – інформують у департаменті охорони здоров’я Закарпатської ОДА.