• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
На звернення народного депутата Василя Петьовки уряд виділив кошти для Тячівського та Рахівського районів
опубліковано: 10.07.2016р. о 09:40, автор: Рахівська міська рада

24 червня 2016 року Кабінет Міністрів затвердив Постанову №395, згідно якої розподілили обсяги субвенцій з державного бюджету для бюджетів місцевих. Простіше кажучи, субвенція – це грошова допомога місцевим громадам, направлена з державного бюджету для тих чи інших потреб.

Народний депутат України Василь Петьовка у зверненнях на адресу прем’єра та голови ОДА неодноразово наголошував: окремі ділянки доріг на території Тячівського та Рахівського районів на сьогоднішній день перебувають у вкрай занедбаному стані, що ускладнює транспортне сполучення між населеними пунктами, ускладнює роботу швидкої допомоги, шкільного автобуса,  призводить до ускладнень в транспортних перевезеннях. Це все викликає соціальну напругу серед населення. Попередній уряд ці звернення щодо виділення фінансування на потреби соціально-економічного розвитку ігнорував.

Наразі, згідно  Постанови  Кабміну №395 від 24 червня 2016 року, в урядовій субвенції, для Тячівського району передбачені кошти на капітальні ремонти доріг: 3 млн. 346 тис  для капремонту дороги в с. Лази,  780 тис.  для  відновлення дорожнього покриття  в  селі Новоселиця,  870 тис. для капремонту дороги в  Тисолові,  600 тис. – для   відновлення дорожнього  покриття в с. Руська Мокра. Виділили кошти і для капітального ремонту доріг на Рахівщині. Зокрема,  для  міста Рахів: 1 мільйон 187 тисяч на капремонт вулиці Борканюка та 181 тисяча на капремонт вулиці Хмельницького.  Майже 300 тисяч на  капремонт доріг по вул. Борканюка, Миру, І. Франка у смт. Ясіня. Для селища В. Бичків на капітальні ремонти дорожнього покриття  виділили більше 1 мільйона 603 тисячі гривень. Здійснення капітального ремонту автошляхів сприятиме покращенню автомобільного сполучення та покращенню інфраструктури гірського району, позитивно впливатиме на розвиток туризму в регіоні, залученню інвестицій та створенню нових робочих місць.

У зверненнях на адресу  урядовців народний депутат Василь Петьовка вказував і на актуальності охоплення дітей дошкільним вихованням, зокрема і на Рахівщині. Згідно урядової Постанови виділили на реконструкцію будівель під дошкільний заклад у місті Рахів, за адресою вул. Богдана  Хмельницького,  105, 3 мільйони 75 тисяч. Це в майбутньому допоможе  охопити більшу частину дітей дошкільним вихованням.

Звісно, що виділених коштів не достатньо для всіх потреб, тому народний депутат і надалі підніматиме питання про виділення коштів на фінансування, в тому числі і на ремонт доріг Тячівського  та Рахівського районів. Василь Петьовка висловив сподівання, що виділена  субвенція – не остання цього року, що кошти і надалі виділятимуть для потреб розвитку об’єктів соціально-економічної сфери, на які вже виготовлена проектно-кошторисна документація