• Для людей із порушеннями зору
 • A-
  A+
НАГАДУЄМО ПРО МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАТИ ДОТАЦІЮ НА БДЖОЛОСІМ’Ї У 2021 РОЦІ
опубліковано: 30.08.2021р. о 09:59, автор: Рахівська міська рада

Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки сільгосптоваровиробників» від 08.02.2017 № 77 (зі змінами) визначено напрями державної підтримки на 2021 рік, одним із яких є державна підтримка розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, у тому числі шляхом надання спеціальної бюджетної дотації за наявні бджолосім’ї.

Дотація за бджолосім’ї надається на безповоротній основі юридичним особам, фізичним особам-підприємцям та фізичним особам, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей, у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. Максимальний розмір дотації становить
60 000 гривень одному отримувачу.

Для отримання дотації бджолярам необхідно здійснити три кроки:

Крок 1. Підготувати необхідні документи:

 • копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;
 • копію рішення про державну реєстрацію потужності;
 • копію довідки про відкриття поточного рахунку, видану банком (суб’єкти господарювання);
 • копію довідки або договору про відкриття рахунку в банку (фізичні особи);
 • копію паспорта громадянина України (фізичні особи);
 • копію документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті) (фізичні особи);
 • копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-сг) на останню звітну дату на момент подання документів (суб’єкти господарювання, які є юридичними особами);
 • довідку, що видана органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи та фізичні особи – підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства).

Крок 2. До 1 жовтня 2021 року подати документи до Рахівської міської ради.

Власники пасік, які знаходяться на території Рахівської територіальної громади, надають документи для отримання дотації за адресою: м. Рахів,вул. Миру, 34.

Крок 3. Отримати бюджетні кошти на рахунки, відкриті у банку.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!

Дотація нараховується на ту кількість бджолосімей, що зазначена у ветеринарно-санітарному паспорті пасіки, обстеження якої було проведено Держпродспоживслужбою у поточному році.

Підставою для внесення до відомості на отримання дотації за бджолосім’ї для фізичної особи або суб’єкта господарювання, які є власниками бджолосімей, є реєстрація у Державному реєстрі потужностей операторів ринку.

Документи заявника, подані не в повному обсязі та оформлені з порушенням вимог законодавства, повертаються органами місцевого самоврядування.

Для отримання додаткової інформації звертайтеся з тел. 0977915323.