• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ В РАХОВІ ПРОЙШЛИ УРОЧИСТОСТІ
опубліковано: 31.10.2019р. о 16:36, автор: Рахівська міська рада

Указом Президента України «Про День працівника соціальної сфери» від 13 квітня 1999 року № 374/99 першу неділю листопада визначено як професійне свято на підтримку ініціативи працівників системи органів праці та соціальної політики.

День працівників соціальної сфери – свято широкого загалу службовців, адже відзначають його працівники органів соціального захисту населення, пенсійного фонду, центрів зайнятості, держпраці, фонду соціального страхування, соціального захисту осіб з інвалідністю, служб у справах дітей, центрів соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, територіальних центрів.

В цей день віддають належне тим, хто виявляє милосердя та щоденно творить добро не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі. Сучасне суспільство змінюється, але завдяки соціальним працівникам співчуття і любов до ближнього залишаються нормою нашою життя, надійною опорою для тих, хто потребує співчуття і допомоги.

З нагоди професійного свята в Рахові відбулися урочистості, під час яких Рахівський міський голова Віктор Медвідь нагородив 22 працівників соціальної сфери грамотами за багаторічну працю, сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків і високий професіоналізм та вручив подарунки.

Напередодні свята хочеться побажати вам і вашим родинам міцного здоров`я, сімейного благополуччя, щастя і радості, успіхів у благородній праці та Божого благословення у всіх починаннях.