• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Напередодні професійного свята у Рахові вітали бібліотекарів
опубліковано: 29.09.2017р. о 10:26, автор: Рахівська міська рада

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек. Символічно, що саме в день Віри, Надії, Любові і матері їх Софії відзначається це свято. Сама назва – «Всеукраїнський» свідчить, що це свято не тільки професійне, а загальнонародне, адже кожна людина хоча б раз у житті була у бібліотеці, а для багатьох вона стала рідною домівкою, бо без книги немає знань, поступу вперед.

28 вересня у Рахівській центральній районній бібліотеці бібліотекарі та ветерани бібліотечної справи  Рахівського району зібралися з нагоди свята. До уваги всіх присутніх було представлено презентацію роботи бібліотек району, організовано виставку робіт, музичні та гумористичні виступи.

Винуватців свята вітали міський голова Віктор Медвідь, заступник голови районної державної адміністрації Дмитро Ігнатюк, заступник голови районної ради Іван Копич та начальник відділу культури Володимир Шепета.

З нагоди професійного свята міський голова вручив подяки бібліографу ЦРБ Яворенко Марії Василівні, завідувачці відділу обслуговування ЦРБ Титор Ірині Петрівні та бібліотекарю відділу обслуговування ЦРБ Юришинець Наталії Василівні за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток бібліотечної справи району та з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек.