• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
НОВА ДОМІВКА ДЛЯ ВПО СКОРО ВІДЧИНИТЬ СВОЇ ДВЕРІ (ФОТО)
опубліковано: 11.10.2023р. о 15:27, автор: Рахівська міська рада

Рахівська міська рада вже багато місяців тісно співпрацює з міжнародною благодійною громадською організацією «Людина в біді» над реконструкцією приміщень для розміщення внутрішньо переміщених осіб. Один з таких об’єктів – будівля колишнього тубдиспансеру по вулиці Степана Бойка, 5, де буде можливість надати прихисток понад 40 особам.

Капітальний ремонт приміщень вже завершено, зараз проходить умеблювання, підключення водопостачання та інші завершальні роботи. Ми надзвичайно вдячні нашим донорам та партнерам, адже допомога людям, які втратили все через криваву російську навалу – наш громадянський та людський обов’язок!

“People in Need” – “Людина в біді” – це чеська некомерційна неурядова організація, що базується в Празі. Вона реалізовує проекти з надання гуманітарної допомоги та довгострокового розвитку, освітні програми та програми з прав людини в регіонах, які постраждали від кризи на міжнародному рівні.

З моменту свого заснування у 1992 році PIN працює у майже 50 країнах світу. Наразі вона є однією з найбільших неурядових організацій у Центральній та Східній Європі.

Серед донорів організації – чеський уряд, департамент гуманітарної допомоги Європейської комісії, EuropeAid, Агентство США з міжнародного розвитку, агентства ООН та пожертви від мешканців Чехії.