• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ БЕЗКОШТОВНОГО НАВЧАННЯ ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ «СОЦІАЛЬНА РОБОТА», «СОЦІАЛЬНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ»
опубліковано: 11.10.2023р. о 09:51, автор: Рахівська міська рада

Державна служба зайнятості має унікальну пропозицію для людей, які готові зробити ще один крок у своєму професійному розвитку – це ваучер на навчання.

Ваучер – це документ, що дає право деяким категоріям громадян, безоплатно підвищити свій освітньо-кваліфікаційний рівень, пройти перепідготовку чи підвищити кваліфікацію.

На сьогодні є 123 професії та спеціальності, за якими здійснюється навчання за ваучером, серед яких – «соціальна робота», «соціальне забезпечення».

Усі охочі повинні мати професійно-технічну, фахову передвищу чи вищу освіту і не бути зареєстрованими в службі зайнятості як безробітні.

Обирати місце навчання можна з-поміж професійно-технічних та вищих навчальних закладів, підприємств, установ та організацій, які мають ліцензію на провадження такого виду діяльності за затвердженим Міністерством економіки Переліком професій, спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер.

Вартість ваучера не може перевищувати 10-кратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, на сьогодні це – майже 27 тис. грн. Якщо вартість навчання перевищує цю суму, то роботодавець або фізична особа доплачує різницю самостійно. Оплачує ваучер Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Повну інформацію щодо можливостей отримання ваучера на навчання можна отримати в найближчому центрі зайнятості  або на офіційному порталі Державної служби зайнятості в рубриці «Ваучер».

Міністерство соціальної політики України