• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
«NOVUS в Україні» зацікавлене у співпраці з сільгоспвиробниками Закарпатської області
опубліковано: 18.03.2024р. о 13:53, автор: Рахівська міська рада

Обласна військова адміністрація інформує, що керівництво мережі супермаркетів «NOVUS в Україні» зацікавлене у співпраці з сільгоспвиробниками Закарпатської області, яке має на меті представлення та реалізацію для споживачів мережі вирощеної в області сільськогосподарської та виробленої харчової продукції, сприяння диверсифікації та розширенню гарантованих каналів постачання продукції, підвищення рівня доданої вартості та ряд інших переваг для виробників, що підтверджено відповідною пропозицією компанії.

З цією метою 19 березня 2024 року запланована зустріч представників компанії з виробниками Закарпатської області, на якій буде можливість обговорення та роз’яснення умов співпраці з мережею супермаркетів NOVUS, здійснення прямих поставок виробників на підставі домовленостей та договорів, важливості сертифікації вирощеної/виробленої продукції, окремі питання забезпечення засобами виробництва тощо.

Місце та час проведення: м. Ужгород, пл. Народна, 3, ДВНЗ «Ужгородський національний університет» (зал Вченої Ради УжНУ), час проведення заходу з 10.30 год. до 12:00 год.

Google-форму для реєстрації за посиланням: https://forms.gle/KpKjfcw7KqDNArMU6 .