• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
НОВИЙ УНІКАЛЬНИЙ РЕКРЕАЦІЙНИЙ ОБ’ЄКТ «ВОДОСПАД ЗДОРОВ’Я» ВІДКРИТО!
опубліковано: 26.07.2019р. о 10:55, автор: Рахівська міська рада

Вчора, 25 липня, на базі центральної садиби Карпатського біосферного заповідника за підтримки та активної участі Рахівської міської ради пройшло відкриття Водоспаду здоров’я – унікального цілющого рекреаційного об’єкту, інфраструктура довкола якого була створена спільними зусиллями міськради та КБЗ.

Прекрасний водоспад з дерев’яними перепадами, які дадуть змогу прийняти природний «душ», а також резервуар для окунання, який наповнює кришталева вода з карпатських гір, тепер доступний для мешканців та гостей нашого міста та Рахівщини в цілому. Поряд встановлено затишне місце відпочинку зі зручною альтанкою, доріжка від якої веде прямо до водоспаду.

Під час відкриття було проведене освячення новоствореного об’єкту, а присутніх причащали смачнезним бограчем у виконанні знавця цієї справи, директора Музею екології гір КБЗ та депутата Рахівської міської ради Ігоря Кальби.

З вітальними словами та побажаннями ефективного оздоровлення в лоні карпатської природи виступили міський голова Віктор Медвідь та директор КБЗ Микола Рибак.

Хочемо висловити подяку всім, хто доклав свою працю до створення цього об’єкту, а особливо майстрам по дереву батьку та сину Андращукам, працівникам будбригади та Рахів-Берлибаського відділення КБЗ,  різьбярам Василю Новаку та Івану Калинюку, а також працівникам Рахівської міської ради, які допомагали завершувати благоустрій території довкола Водоспаду.