• Для людей із порушеннями зору
 • A-
  A+
Оголошення!
опубліковано: 16.12.2021р. о 20:39, автор: Рахівська міська рада

Відповідно до розпорядження міського голови від 16.12.2021 р., 23.12.2021 року відбудеться чергова 18-та сесія Рахівської міської ради 8-го скликання, з таким порядком денним:

 1. Про затвердження бюджету Рахівської міської територіальної громади на 2022 рік.
 2. Про затвердження Програми підтримки повноважень органів місцевого самоврядування  на 2022 рік.
 3. Про затвердження Програми підтримки соціально-незахищених верств населення.
 4. Про затвердження Програми відшкодування різниці між розміром тарифу на теплову енергію, послуги централізованого опалення та розміром економічно обґрунтованих витрат  на їх виробництво, компенсація додаткових витрат окремим категоріям.
 5. Про затвердження Програми безоплатного та пільгового медикаментозного забезпечення окремих груп населення та за певними категоріями захворювань у Рахівській територіальній громаді на 2022 рік.
 6. Про затвердження програми організації та проведення громадських робіт на території Рахівської міської територіальної громади на 2022 рік.
 7. Про затвердження Програми попередження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 на території Рахівської міської територіальної громади на 2022 рік.
 8. Про затвердження Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Рахівської міської територіальної громади на 2022 рік.
 9. Про затвердження Програми розвитку міжнародної співпраці Рахівської міської територіальної громади на 2022 рік.
 10. Про затвердження Програми розвитку туризму Рахівської міської територіальної громади на 2022 рік.
 11. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2022 рік.
 12. Про затвердження статуту комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Рахівської міської ради в новій редакції.
 13. Про затвердження положення про Службу у справах дітей Рахівської міської ради в новій редакції.
 14. Про затвердження штатного розписку МКП «Рахівкомунсервіс».
 15. Про затвердження штатного розпису КП «Рахівтепло».
 16. Про затвердження структури та штатної чисельності комунальної установи «Рахівський міський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» Рахівської міської ради у новій редакції.
 17. Про затвердження структури штатного розпису КНП «Рахівська районна лікарня».
 18. Про внесення змін до Концесійного договору.
 19. Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Рахівської міської територіальної громади на 2022 рік.
 20. Про передачу об’єктів нерухомого майна (будівель, споруд) Рахівської міської територіальної громади в оперативне управління КНП «Рахівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Рахівської міської ради.
 21. Про затвердження Порядку списання майна, що є комунальною власністю Рахівської міської територіальної громади.
 22. Про прийняття майна (кисневих концентраторів) зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Закарпатської області.
 23. Про внесення змін до рішення Рахівської міської ради № 263 від 07.09.2021 року «Про включення об’єктів до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Рахівської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону та конкурсних процедур».
 24. Про внесення змін до рішення Рахівської міської ради № 213 від 18.06.2021 року «Про включення об’єктів до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності Рахівської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду через аукціон».
 25. Про передачу на баланс ОСББ «Вербник» багатоквартирних житлових будинків №4 та №6 по вул. Вербник у м. Рахів.

Початок сесії о 10.00 год у великій залі Рахівської районної ради (м. Рахів, вул. Миру, 1).