• Для людей із порушеннями зору
 • A-
  A+
Оголошення
опубліковано: 05.03.2021р. о 16:47, автор: Рахівська міська рада

Відповідно до розпорядження міського голови від 05.03.2021 р., №41, 18 березня 2021 року відбудеться 8-ма чергова сесія Рахівської міської ради восьмого скликання з таким порядком денним:

 1. Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника закладу середньої освіти комунальної власності Рахівської територіальної громади.
 2. Про створення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рахівської міської територіальної громади та затвердження Положення.
 1. Про затвердження Програми профілактики злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території Рахівської міської територіальної громади на 2021 рік.
 2. Про внесення змін до рішення Рахівської міської ради №16 від 14.12.2020 р. «Про затвердження кількісного, персонального складу, голів постійних комісій Рахівської міської ради 8-го скликання»
 3. Про завершення реорганізації Костилівської сільської ради шляхомприєднання до Рахівської міської ради та затвердження передавального акту.
 1. Про завершення реорганізації Білинської сільської ради шляхом приєднання до Рахівської міської ради та затвердження передавального акту.
 2. Про завершення реорганізації Діловецької сільської ради шляхом приєднання до Рахівської міської ради та затвердження передавального акту.
 3. Про затвердження передавального акту.
 4. Про внесення змін до рішення міської ради від 25 грудня 2020 року №52 «Про бюджет Рахівської міської територіальної громади на 2021 рік» (зі змінами від 27 січня 2021 р. №86, 03 березня 2021 №112 р.).
 5. Про припинення діяльності комунальної установи «Рахівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Рахівської міської ради Закарпатської області шляхом ліквідації.
 6. Про припинення діяльності Рахівського міського центру соціальних служб шляхом ліквідації
 7. Про припинення діяльності комунального підприємства «Агенція регіонального розвитку Рахівщини» Рахівської міської ради шляхом ліквідації.
 8. Про затвердження штатного розпису КНП «Рахівська районна лікарня».
 9. Про затвердження штатного розпису КНП «Рахівський ЦПМСД».
 10. Про затвердження «Генерального плану м. Рахів, Закарпатської області»
 11. Про утворення виконавчого комітету міської ради 8-го скликання та затвердження персонального складу.
 12. Земельні питання.

Початок сесії о 10.оо год. у великій залі Рахівської районної ради.