• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади посадової особи органу місцевого самоврядування – начальника Служби у справах дітей Рахівської міської ради.
опубліковано: 18.06.2021р. о 14:35, автор: Рахівська міська рада

Повідомлення про оголошення конкурсу

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Рішення Рахівської міської ради 11 сесії восьмого скликання від 20 травня 2021 року № 182 «Про створення Служби у справах дітей Рахівської міської ради», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169, Положення про комісію з проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування затвердженого розпорядженням міського голови 24 грудня 2019 року № 245, Рахівська міська рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади посадової особи органу місцевого самоврядування – начальника Служби у справах дітей Рахівської міської ради.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії Рахівської міської ради такі документи:

– заяву про участь у конкурсі;

– згоду на збір та обробку персональних даних;

– копії документів про освіту(диплом та  додаток), підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

– заповнену особову  картку форми П2-ДС (з додатками);

– дві фотографії розміром 4 х 6 см ;

–  копію паспорта та реєстраційний номер облікової картки платника податків;

– копію трудової книжки;

– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

Вимоги до кандидата на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування –
начальника Служби у справах дітей Рахівської міської ради

  1. Наявність громадянства України.
  2. Наявність вищої освіти відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста.
  3. Стаж роботи за фахом на службу в органах місцевого самоврядування, на державній службі або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності не менше 2 років.
  4. Знання чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та інших нормативно-правових актів.
  5. Вільне володіння державною мовою.
  6. Володіння основами діловодства, персональним комп’ютером у режимі користувача.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів від дати опублікування оголошення, додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розмір та умов оплати праці надається кадровою службою за адресою: м. Рахів, вул. Миру, 34, кабінет 1.