• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Оголошення про проведення відкритих торгів
опубліковано: 21.05.2024р. о 15:24, автор: Рахівська міська рада

1) найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорія: Рахівська міська рада, Закарпатської області; 90600, вул. Миру. 34; категорія замовника – орган місцевого самоврядування.

2) назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): «Послуги з обслуговування мереж вуличного освітлення Рахівської міської територіальної громади»   (код ДК 021:2015 – 50230000-6 Послуги з ремонту, технічного обслуговування дорожньої інфраструктури і пов’язаного обладнання та супутні послуги)

3) кількість та місце поставки товарів, обсяг і місце виконання робіт чи надання послуг: населені пункти Рахівської міської територіальної громади: м. Рахів, с.Костилівка, с. Ділове, с. Білин.

Обсяг надання послуг: 1 послуга (визначено в Додатку № 2 до тендерної документації)

4) очікувана вартість предмета закупівлі: 200 000,00 грн. з ПДВ (двісті тисяч гривень 00 копійок), з ПДВ

5) строк поставки товарів, виконання робіт, надання послуг: до 31.12.2024 р.

6) кінцевий строк подання тендерних пропозицій: до 29.05.2024 00:00

7) умови оплати: Оплата послуг здійснюється за фактом надання послуг належної якості на підставі підписаних Сторонами актів з можливістю відстрочки платежу до 90 календарних днів після підписання Замовником актів наданих послуг.

8) мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції:

Українська мова.

Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї та готуються учасником складаються українською мовою, крім тих випадків коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, але не виключно адреси мережі “інтернет”, адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни). Стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загально прийнятого застосування. Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову.

9) розмір, вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати): не вимагається

10) дата та час розкриття тендерних пропозицій, якщо оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 цього Закону: визначається автоматично

11) розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону у межах від складає: 0,5% від очікуваної вартості

12) математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування): Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію – 100%). Згідно ч. 1 ст. 28 Закону оцінка тендерних пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критерію зазначеного у цій тендерній документації.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 До оцінки тендерних пропозицій приймається сума, що становить загальну вартість тендерної пропозиції кожного окремого учасника, розрахована з урахуванням вимог щодо технічних, якісних та кількісних характеристик предмету закупівлі, визначених цією документацією, в тому числі з урахуванням включення до ціни податку на додану вартість (ПДВ), якщо учасник є платником ПДВ, інших податків та зборів, що передбачені чинним законодавством, та мають бути включені таким учасником до вартості товарів, робіт або послуг.