• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
“Окуляри” для прокурора
опубліковано: 01.12.2016р. о 12:44, автор: Рахівська міська рада

Цього тижня в Інтернет засобах  поширилася інформація, що Начальник  рахівського відділу Тячівської місцевої прокуратури  виявив  грубі порушення в фінансово-господарській діяльності міської ради.

У клопотанні прокурора В. Ластовичак до суду йдеться про те, що Рахівська міська рада незаконно перерахувала 470 тисяч гривень за капітальний ремонт дороги по вулиці Б Хмельницького від будинку № 96 до моста (Ціпцарай). Міській раді висунуто звинувачення про заподіяння шкоди державі у великих розмірах, оскільки цей вид робіт (Капітальний ремонт дорожнього полотна) на згаданій ділянці взагалі не здійснювався, тобто нової дороги не існує!

Мешканці вулиці Богдана Хмельницького з подивом та обуренням сприйняли цю інформацію , адже впродовж більше двох місяців люди насолоджуються новою якісною дорогою.

Хочемо зазначити, що випадкових звинувачень у нашому житті не буває. На початку листопада міський голова звільнив з роботи керівника комунального підприємства «Рахівтепло» Ю.Ю. Ластовичака– батька прокурора. Той підкотив рукави і почав діяти давніми методами.

Шановний прокуроре!

Одягніть окуляри, пройдіться вулицею Богдана Хмельницького, проїдьтеся авто новим асфальтом , поспілкуйтеся з людьми, проясніть істину.

А якщо Вам вистачить мужності, попросіть вибачення у колективу міської ради та депутатів. Ми працюємо по-совісті і чесно. Навчіться і Ви так працювати!

Віктор Медвідь