• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Онлайн-виставка «FOOD PROCESSING UKRAINE 2021»
опубліковано: 24.06.2021р. о 12:17, автор: Рахівська міська рада

З 6-го по 9-те липня 2021 року відбудеться онлайн подія у вигляді першої онлайн демонстрації безпосередньо організованої та контрольованої Торгово-промисловою Палатою Італії в Україні у співробітництві з FederCamere. У виставці буде залучений сектор обробки їжі за участі італійських фірм, які зацікавлені встановити комерційні зв’язки з дистриб’юторами, оптовиками, продавцями та українськими фірмами.

Всі бажаючі можуть прийняти участь у події безкоштовно за допомогою платформи b2bitalia.org. Для цього потрібно мати обліковий запис Zoom. Відвідувачі мають можливість переглядати стенди різноманітних фірм – учасників та програмувати з ними зустрічі. Італійською стороною буде наданий перекладач для діалогів з приводу різноманітних питань.

Офіційними партнерами заходу являються Crèdit Agricole Ukraine та Premier Expo, перший виставковий український оператор. Більше 20 років команда професіоналів, яка організовує міжнародні виставки, працює над налагодженням плідної співпраці між підприємствами з більш ніж шістдесятьма країнами представляючи на українському ринку кожного року нову продукцію та марки.