• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Оренда. Допомога: в Україні з’явився сервіс підтримки орендарів держмайна
опубліковано: 13.07.2022р. о 13:13, автор: Рахівська міська рада

Оренда. Допомога – новий сервіс, який дозволяє в умовах війни допомогти орендарям майна держави. Зараз серед них чимало тих, хто віддає свій прибуток на допомогу армії або виготовляє важливу для людей продукцію, є ті, хто в орендованих приміщеннях розміщує ВПО. Інші опинились у скрутному становищі.

У складні часи ми маємо підтримувати одне одного. Тому Фонд створив платформу, на якій орендарі можуть зареєструвати заявку на отримання грошової допомоги від донорів і надати аргументацію в потребі такої підтримки.

Своєю чергою донори зможуть через цей сервіс допомогти бізнесу та повністю або частково сплатити за оренду державного майна. Також є можливість вийти на зв’язок з підприємцями, які потребують підтримки, для уточнення деталей.

Благодійники – фізичні та юридичні особи – самостійно обирають, кому саме вони хочуть надати допомогу, а також розмір такої допомоги.

Фонд держмайна, зі свого боку, перевіряє та підтверджує чинність договорів оренди підприємцями, які заповнили анкету для отримання допомоги. Фонд Держмайна виступає модератором платформи, не впливаючи на розподіл чи надходження коштів.