• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Перелік аптек Рахівщини, задіяних в урядовій програмі “Доступні ліки”
опубліковано: 12.05.2017р. о 07:24, автор: Рахівська міська рада

З 1 квітня стартувала урядова програма «Доступні ліки», покликана забезпечити громадян необхідними лікарськими засобами, які покращать якість їхнього життя і запобіжать виникненню ускладнень та передчасної смертності.

Пацієнти зможуть отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою.

Наразі завершено підписання договорів з аптеками району, які на добровільних засадах беруть участь у згаданій програмі.Таким чином, мешканці районного центру, відповідно до виписаного рецепту, зможуть отримати лікарські препарати в аптеках міста, розташованих по вулицях: Привокзальна, 3, Карпатська,1, Миру, 22, Миру, 27/4 (аптека №1). Пацієнти з Ділового і Костилівки, Білина, Видрички, Розтоків – у Рахові, в аптеках по вул.: Привокзальна, 3; Карпатська, 1; Миру, 22; Миру, 27/4 (аптека №3). Ясінянців будуть обслуговувати ФОП Маркульчак В. Ф. (аптека №3) та ПП «Горесвіт весняний», які знаходяться в селищі, за адресою вул. Миру, 35 «а». Мешканці Чорної Тиси і Лазещини зможуть отримати лікарські засоби за програмою в аптеках, розташованих в населених пунктах, а Квасів – у аптеці, що знаходиться за адресою: с. Лазещина, 936.

Аптека ПП «Енотепа» (Верхнє Водяне, вул. Центральна, 12) буде обслуговувати пацієнтів Верхнього Водяного, Ріки, Стримби, Водиці, Середнього Водяного, Білої Церкви і Добрика (частково). Інша частина мешканців двох останніх населених пунктів отримає без­коштовні ліки в аптеці Білої Церкви, що знаходиться по вул. Шевченка, 121.

У Богдані, по вул. Шевченка, 110, доступні препарати очікують на місцевих та жителів Лугів, у Кобилецькій Поляні, – в аптеці по вул. Павлюка, 125 – мешканців селища. Жителі Косівської Поляни, присілків Березів, Ялинка можуть завітати за пільговими ліками до аптеки №17 Рахова (вул. Миру, 13), а у Лузі та Росішці – до аптеки у Лузі.

Рахівський ЦПМСД