• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Подяки Ангеліні ЗЕЛЕНЧУК за підтримку ЗСУ (ФОТО)
опубліковано: 07.08.2023р. о 07:52, автор: Рахівська міська рада

Нещодавно у Рахівській міській раді  секретар ради Дмитро БРЕХЛІЧУК та ГО «Волонтери Рахівщини» нагородили подяками юну патріотку Ангеліну ЗЕЛЕНЧУК за активну громадську позицію, патріотизм, проявлену волонтерську ініціативу та вагомий особистий внесок в діяльність громади, що спрямована на підтримку Збройних сил України.

Ангелінці вручили також посвідчення волонтера громадської організації та прапор, під яким здійснено десятки поїздок на передову та в деокуповані території з цінним гуманітарним вантажем.

Окрім цього, за дорученням Ніколая КІСКАЛЬДА, друга України, учаснка ініціативи Rebuild Ukraine (“Відбудуй Україну”) та волонтера, нашій юній патріотці передали солодкий подарунок – вдячність їй та її батькам за виховання достойної Людини, небайдужість та віру в ЗСУ.

Це далеко не перша і не остання акція зі збору пожертв від Ангеліни: дівчинка постійно збирає і передає кошти на потреби збройних сил і з коляди, і з продажу саморобного лимонаду чи сувенірів – і сама, і з друзями.

Низький уклін тобі, дитино, і доброї долі під мирним небом, адже такі діти як ти теж наближають нашу Перемогу разом із ЗСУ.