• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Поліція Закарпаття посилено працює 24/7, щоб всі жителі регіону почували себе в безпеці
опубліковано: 23.03.2022р. о 11:43, автор: Рахівська міська рада

На усіх в’їздах до Закарпатської області працюють блокпости, де несуть службу працівники поліції. Правоохоронці перевіряють документи та машини усіх, хто в’їжджає на територію області. Усі громадяни, які викликають навіть найменший сумнів, додатково перевіряються.

За порядком в своїх територіальних громадах стежать поліцейські офіцери. Ці правоохоронці напряму взаємодіють з мешканцями та контролюють ситуацію на своїх територіях. Вони допомагають не лише місцевим мешканцям, але й людям, які за останній час переїхали на Закарпаття.
Кожен житель нашої області помітив збільшення кількості патрулів на вулицях міст краю. Це робиться для того, щоб оперативно реагувати на всі можливі правопорушення, попереджувати їх та максимально швидко приходити на допомогу.
На територію Закарпаття постійно приїжджають українці з інших областей, поліція дбає про те, щоб їх перебування тут було максимально спокійним та безпечним.
Також правоохоронці нагадують про те, що у випадку надзвичайних чи підозрілих ситуацій потрібно одразу ж звертатися на лінію «102» чи на додатковий номер +380-67-103-84-94.
Поліція Закарпаття двадцять чотири години на добу сім днів на тиждень працює, щоб захищати та оберігати.
© Офіційний сайт Головного управління Національної поліції в Закарпатській області : https://zk.npu.gov.ua/…/policziya-zakarpattya-posileno…/