• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Поліція Рахівського району вилучила від закарпатців цілий арсенал вогнепальної зброї
опубліковано: 22.09.2017р. о 14:56, автор: Рахівська міська рада

Бойовий пістолет, три карабіни, гвинтівки, 64 боєприпаси
Цьогоріч на Рахівщині зареєстровано 4 злочини, вчинені з застосуванням вогнепальної зброї та вибухових речовин. Тож поліція приділяє велику увагу знешкодженню нелегальних арсеналів.
Як повідомив очільник Рахівської поліції Михайло Палкуш, цьогоріч вилучено з незаконного обігу 6 одиниць вогнепальної зброї. Зокрема, 3 карабіни, гвинтівку, один пістолет, 64 боєприпаси. Добровільно здано одну одиницю зброї.
Так, на початку вересня в ході санкціонованого обшуку в будинку жителя села Лазещина правоохоронці виявили і вилучили незареєстрований карабін і 23 патрони. Під час обшуку будинку жителя села Богдан знайшли бойовий пістолет із набоями. У будинку жителя смт.Ясіня працівники поліції виявили та вилучили два штик-ножі. За всіма даними фактами розпочато розслідування за ст.263 Кримінального кодексу України (Незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами).
Вилучає поліція й наркотичні речовини. Так, 7 вересня під час обшуку оселі  жителя Ясіня правоохоронці вилучили 10 рослин конопель і 30 грамів готової марихуани. Також було вилучено спеціальне обладнання для вирощування конопель: зрошувальну систему, витяжку, добрива тощо. За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ст.309 Кримінального кодексу України (Незаконне виготовлення та зберігання наркотичних засобів).
Робота в даному напрямку продовжується.

Відділ комунікації
поліції Закарпатської області