• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Польський міжнародний табір зустрічав рахівчан
опубліковано: 20.07.2017р. о 14:40, автор: Рахівська міська рада

Днями повернулася група дітей з Польщі, які відпочивали в міжнародному таборі  у місті-побратимі Бельськ – Подляскі.

Керівниками табору була підготовлена цікава програма: діти відвідали музей вишитого рушника, в якому самостійно розмальовували фарбами собі сумки на пам’ять, відвідали поліцейський відділок, пожежну частину, відбулася зустріч з мером міста.

Велике враження на дітей справив палац братів Браницьких, а особливо дивовижний сад в англійському стилі в місті Беластоки.

Поїздка до Варшави залишила у дітей не меш великі враження після екскурсії по королівському палацу, який під час другої світової війни був зруйнований на 70 відсотків і відновлений в його первозданному виді одразу після війни. Палац вражав своєю величчю і розкішшю.

Швидко минули 10 днів, але час невпинно лине. В останній вечір на зустріч із дітьми завітали віце мер міста побратима, секретар міської ради пані та начальник відділу освіти. У цей прощальний вечір діти з кожної країни приготували презентацію про свою державу. Рахівчани розповіли про Україну, заспівали пісню про вишиванку, та презентували для глядачів гуцульський танець.

Приїхали діти із відпочинку з масою вражень, адже вони не тільки відпочили, побачили багато цікавого, але й завели багато нових друзів із Польщі, Білорусії, Молдови.