• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту – проект рішення Рахівської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою м. Рахів
опубліковано: 31.01.2019р. о 14:04, автор: Рахівська міська рада

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політику у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення Рахівської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою м. Рахів» та аналіз його регуляторного впливу.

Проект даного рішення підготовлений з метою визначення правових, економічних, екологічних, соціальних та організаційних засад благоустрою міста, спрямованих на створення умов, сприятливих для життєдіяльності людини у відповідності до вимог діючого законодавства.

Проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу оприлюднюється на офіційному сайті Рахівської міської ради: https://rakhiv-mr.gov.ua/ в розділі «Регуляторна політика».

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня розміщення (оприлюднення) проекту регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції щодо проекту рішення Рахівської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою м. Рахів» будуть прийматись в письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань за адресою: 90600, м. Рахів, вул. Миру, 34, каб. 5, тел.0313225367, секретар міської ради та виконкому.