• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
ПрАТ «Закарпаттяобленерго» про застосування графіків погодинних відключень електроенергії (ГПВ) на території Закарпаття
опубліковано: 31.10.2022р. о 15:31, автор: Рахівська міська рада

У зв’язку з критичною ситуацією в енергетичній системі України на території Закарпатської області ПрАТ «Закарпаттяобленерго» розроблені Графіки погодинного відключення електричної енергії (ГПВ). ВОНИ БУДУТЬ ЗАСТОСОВАНІ ТА АНУЛЬОВАНІ ЗА ОКРЕМИМ РОЗПОРЯДЖЕННЯМ ДИСПЕТЧЕРА НЕК «УКРЕНЕРГО».

У графіку вказані назви населених пунктів, дні тижня та час, протягом якого буде відсутнє та  електропостачання. Додатково при зміні заданої потужності до обмеження через стан енергетичної мережі графік може бути скоригований та замінений на сайті.

Зверніть увагу: ГРАФІКИ БУДУТЬ РОЗМІЩАТИСЯ НА САЙТІ ТОВАРИСТВА НАПЕРЕДОДНІ НА НАСТУПНУ ДОБУ. 

ГПВ розміщені на офіційному сайті ПрАТ «Закарпаттяобленерго» в рубриці «Перерви в електропостачанні» за посиланням:  https://zakarpat.energy/customers/break-in-electricity-supply/schedule/ 

Нагадуємо споживачам, що такі графіки вводять тоді, коли в об’єднаній енергетичній системі України присутній суттєвий дефіцит потужності та необхідно оперативно зменшити навантаження на енергосистему.

Шановні споживачі! Ми вкотре звертаємося до вас з проханням розумно і виважено ставитися до використання електроенергії, обмежити її споживання в час пікових навантажень. Зберігаємо спокій, працюємо і тримаємо енергетичний фронт – кожен на своєму місці!

Примітка: час застосування та скасування графіків може варіюватися залежно від ситуації в країні, повітряних тривог та завдань диспетчерів НЕК «Укренерго».

Пресслужба ПрАТ «Закарпаттяобленерго»