• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
ПРАЦІВНИКИ РАХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ-ТРЕНІНГУ З НАЛАГОДЖЕННЯ РОБОТИ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ
опубліковано: 03.10.2019р. о 10:27, автор: Рахівська міська рада

Цими днями, 1-3 жовтня, в місті Рахів триває тренінг в рамках другого туру програми «U-LEAD з Європою». Це черговий семінар з ряду запланованих заходів, які спрямовані на покращення якості надання адміністративних послуг та організації роботи ЦНАП. Тренінг проводить експерт проекту пані Ірина Крайник.

Контент семінару надзвичайно цікавий та корисний, адже експерт не лише подає теоретичну інформацію, але й радо ділиться власним досвідом кількарічної роботи в ЦНАП одного з районів міста Львова. Ірина розповідає учасникам про нововведення, функції і тонкощі роботи цієї структури.

Співорганізатором заходу є Рахівська міська рада, а контактною особою для міста Рахів – Юлія Буряк, начальник Центру надання адміністративних послуг міськради.

Результатом участі Рахівської міської ради в цьому проекті має стати створення та логістичне забезпечення роботи надсучасного ЦНАП в нашому місті, який буде надавати широкий спектр адміністративних послуг мешканцям міста та району на якісно вищому рівні.

Нагадаємо, що Програма «U-LEAD з Європою», яка фінансує проект зі створення ЦНАПів та забезпечення надання якісних послуг ними, реалізовується за спільної підтримки Європейської Комісії, Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку (Німеччина), Міністерства закордонних справ Данії, Міністерства закордонних справ Естонії, Міністерства закордонних справ Польщі, Міністерства закордонних справ Швеції. Українським партнером виступає Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон).