• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Про булінг та його наслідки розповідали у Костилівці (ФОТО)
опубліковано: 06.03.2023р. о 16:17, автор: Рахівська міська рада

З метою профілактики булінгу в шкільному середовищі у Костилівському закладі освіти профілактичну бесіду з учнями провели  начальник служби у справах дітей Рахівської міської ради Інна САВЛЯК, головний спеціаліст служби у справах дітей Рахівської міської ради Галина ШТОДЛЕР та капітан поліції ПОГСП Рахівського РВП ГУНП Петро ПРОКОПЕЦЬ.

Учням розповідали про  види булінгу, адміністративну відповідальність за його вчинення та обговорювали правила поведінки в закладі освіти.

Слід пам’ятати! За статтею 173-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено, що булінг (цькування), що вчиняється стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого, тягне за собою накладення штрафу: від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або громадські роботи на строк від 20 до 40 годин громадських робіт.

Якщо цькування вчинене групою осіб або повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, то штраф становитиме: від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян; або громадські роботи на строк від 40 до 60 годин.

Булінг (цькування), вчинений малолітньою або неповноглітньою особою, тягне за собою накладання штрафу на батьків або осіб, які їх заміняюють.