• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Про щеплення від COVID -19
опубліковано: 19.08.2021р. о 08:33, автор: Рахівська міська рада

В результаті імунізації, яка проводилася в попередні роки було ліквідовано в світі захворювання на натуральну віспу, зведено до поодиноких випадків захворювання на дифтерію, правець,  поліомієліт, в сотні разів зменшено захворюваність на кашлюк, кір, гепатит В та інші інфекційні хвороби.

На даний час, в зв’язку з пандемією коронавірусної хвороби, ефективним засобом є проведення профілактичних щеплень з метою мінімізації захворювань даною недугою або принаймні убезпечення від тяжкого перебігу хвороби та летальних наслідків.

Профілактичні щеплення проти коронавірусної хвороби проводяться в районі з березня цього року, проте із –за фейкової інформації в інтернеті, недостатньої достовірної інформації у населення щодо важливості та ефективності  імунізації, просто пасивності громадян кількість щеплених в районі незначна.

Щеплення проти коронавірусної хвороби проводяться  бригадами медичних працівників, які пройшли спеціальне навчання відповідними фахівцями. На даний час пункти  вакцинації +++ працюють в м. Рахів, селищах Великий Бичків та Ясіня. Для імунізації необхідно мати тільки документ, який посвідчує особу (щеплення проводяться як за попереднім записом так і безпосередньо при зверненні, не обов’язкове направлення лікаря).

Кабінети щеплення працюють з понеділка по п’ятницю з 8 до 15 години за адресами м. Рахів, вул. Карпатська, 1; смт. Ясіня, вул. Коцюбинського, 25; смт. Великий Бичків, вул. Грушевського, 76. Центр вакцинації працює щоденно з 10 до 15 години за адресою м. Рахів вул. Миру, 4 (приміщення Рахівської РДА – І поверх). Отримати інформацію про вакцину та записатися на вакцинацію можна за мобільним телефоном +38 093 535 99 24