• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Про здачу крові до Всесвітнього дня донора (РОЗПОРЯДЖЕННЯ)
опубліковано: 04.06.2021р. о 15:40, автор: Рахівська міська рада

Щороку, 14 червня, країни всього світу відзначають Всесвітній день донора крові. Ця подія – це привернення уваги громадськості до питання про потреби людства в безпечній крові та її компонентах або препаратах, і висловлення подяки донорам крові за те, що вони здають кров і допомагають рятувати життя людей.

В цьому році Рахівська  міська рада вперше приєднується до Всевсітнього дня донора та запрошує жителів територіальної громади приєднатись до благодійної акції.

Довідково: Донорська кров – це цінний ресурс як при плановому лікуванні, так і при наданні невідкладної допомоги. Завдяки їй пацієнти з небезпечними для життя патологіями можуть жити довше і мати більш високу якість життя. Донорська кров також може бути необхідна при складних медичних і хірургічних процедурах. Переливання крові має життєво важливе значення при лікуванні поранених в умовах надзвичайних ситуацій будь-якого типу (природні катастрофи, аварії, збройні конфлікти і т.д.) і грає найважливішу роль при наданні акушерської та перинатальної допомоги. Служба крові є однією з основних складових ефективної діяльності системи охорони здоров’я. Забезпечення достатніх запасів безпечної донорської крові вимагає створення координованої на національному рівні служби переливання крові, що діє на основі добровільного і безоплатного донорства.

Донорську кров можна здати у віддіденні переливання крові КНП “Рахівська РЛ”.

Тел. +380634739459 Максакова Маргарита Григорівна

Розпорядження