• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Продовжуються роботи з ліквідації наслідків стихії
опубліковано: 30.08.2018р. о 20:10, автор: Рахівська міська рада

Продовжуються роботи з ліквідації наслідків стихії

Майже два тижні минуло від паводку, який 17 серпня цього року призвів до сходження селевого потоку, що замулив та заніс гравієм дворогосподарства, завдав шкоди дорогам, місткам, комунальному майну.

Безперервно працюють комунальні підприємства міста. Рахівська міська рада щодня мобілізує техніку та організовує виконання робіт для подолання наслідків стихійного лиха.

Станом на сьогодні, очищуються вулиці Возз’єднання, Попенка, Героїв АТО, Івана Франка, Зелена, Івана Маргітича, Миру, Шевченка, Вербник. Вивіз намулу та сміття виконується силами МКП «Рахівкомунсервіс»,  спеціалістів та техніку постійно надають підприємці Бердар П.В., Максим’юк І.М., Веклюк М.Ю., ЗАТ «Верховина», державні установи ДП «Ясінянське ЛМГ», Карпатський біосферний заповідник.

Працівниками і технікою КП «Рахівтепло» відновлюється пропускна здатність мереж водовідведення та ливневої каналізації . На вулицях працює поливальна техніка, яку надали на прохання міської ради з м. Хуст. Продовжується очистка дворів багатоповерхівок від гравію та намулу.

Роботи з відновлення міста після удару, який йому завдала стихія, тривають. Щиро вдячні всім, хто продовжує допомагати місту.