• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Програми розвитку і підтримки тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції в області на 2021-2025 роки
опубліковано: 11.09.2023р. о 14:38, автор: Рахівська міська рада

На виконання “Програми розвитку і підтримки тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції в області на 2021-2025 роки”, затвердженої рішенням обласної ради від 17. 12.2020 №64 (зі змінами) та “Програми розвитку та підтримки галузі рослинництва в області на 2021-2025 роки”, затвердженої рішенням обласної ради  від 17.12.2020 № 65 (зі змінами) обласна державна адміністрація – обласна військова адмінітрація інформує, що Порядки використання у 2023 році коштів передбачених в обласному бюджеті суб’єктам господарювання (юридичним особам, незалежно від організаційно-правової форми та форми власності, фізичним особам-підприємцям, зокрема сімейним фермерським господарствам  та сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам, затверджені у новій редакції від 18.08.2023 року за наступними напрямками.

У галузі тваринництва для часткового відшкодування:

придбаного обладнання для молокопереробного заводу (цеху), м’ясопереробного заводу (цеху), забійно-санітарного пункту (бойні), підприємства з переробки вовни, підприємства з переробки шкур,  (у новій редакції);

придбаного обладнання для тваринницьких приміщень, доїльних залів, бджільництва (у новій редакції);

сертифікації виробникам продуктів із географічним зазначенням (у новій редакції).

У галузі рослинництва для часткового відшкодування вартості:

придбаного і встановленого поливного обладнання, поливних систем (у новій редакції);

придбаної техніки та обладнання (зокрема іноземного виробництва, що невиробляється в Україні ) (у новій редакції).

Також, інформуємо, що Порядок використання коштів для часткового відшкодування вартості виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва забійно-санітарного пункту (бойні) та Порядок використання коштів для часткового відшкодування закуплених племінних сільськогосподарських тварин чинні у редакції від 16.06.2023 року.

Документи подаються до 01 жовтня 2023 року в департамент агропромислового розвитку обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації (адреса: м. Ужгород, пл.Народна, 4, каб.249).

 https://carpathia.gov.ua/npas/pro-vnesennia-zmin-do-prohramy-rozvytku-i-pidtrymky-tvarynnytstva-ta-pererobky-silskohospodarskoi-produktsii-v-oblasti-na-2021-2025-roky