• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Проведено координаційну нараду правоохоронців Тячівщини та Рахівщини щодо протидії злочинності
опубліковано: 31.10.2016р. о 10:12, автор: Рахівська міська рада

26 жовтня 2016 року під головуванням керівника Тячівської місцевої прокуратури Степана Жовніра проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів Тячівського та Рахівського районів про стан протидії злочинності за 9 місяців 2016 року.

koordynaciyna-narada-protydii-zlochynУ роботі координаційної наради прийняли участь заступник прокурора області – начальник слідчого управління Андрій Манькут, керівники Тячівського, Дубівського та Рахівського підрозділів поліції, міжрайвідділу управління захисту економіки, Тячівського міжрайвідділу служби безпеки, ДПІ

у Тячівському та Рахівському районах, відділів прикордонної служби «Тячів», «Солотвино», «Великий Бичків», «Ділове» та «Богдан» Мукачівського прикордонного загону. До участі у нараді також були запрошені керівники райдержадміністрацій, районних та міських рад.

З доповіддю про стан законності та криміногенної ситуації в регіоні, ефективність запобігання й протидії злочинності і корупції, наявні на окремих напрямах недоліки і прорахунки правоохоронців виступив перший заступник керівника Тячівської місцевої прокуратури Віктор Кузан.

На нараді обговорено питання захисту інтересів держави у сфері охорони навколишнього природного середовища, земельних і лісових ресурсів, законності використання бюджетних коштів, протидії незаконному обігу підакцизних товарів та наркотичних засобів, боротьби з гральним бізнесом, профілактики окремих категорій кримінальних правопорушень.

За наслідками наради схвалено спільні узгоджені заходи щодо активізації та підвищення ефективності діяльності правоохоронних органів регіону по боротьбі зі злочинністю, окремими її формами, насамперед, з корупцією і на визначених сьогоденням пріоритетних напрямках.