• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
РАХІВ – НАВЧАЛЬНА МОДЕЛЬ ДЛЯ МІЖНАРОДНОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ
опубліковано: 09.06.2017р. о 15:46, автор: Рахівська міська рада

Вже 12 років поспіль викладачі Університету сталого розвитку з міста Еберсвальде (Німеччина) привозять на навчальну практику студентів – магістрантів з курсу «менеджмент природокористування» та бакалаврів за спеціальністю «лісова екологія» – в Карпатський біосферний заповідник.

Метою є не лише вивчення екосистем даної природоохоронної установи, а й ознайомлення з економічною діяльністю та побутом гуцулів – українців, які проживають в умовах складного рельєфу та у великій мірі залежать від використання природних ресурсів.

Цього року важливою частиною їх програми стало відвідування Рахівської міської ради та зустріч з міським головою Віктором Медвідьом, яка відбулася 1 червня цього року. Пан голова ознайомив присутніх з основною інформацією про місто, з особливостями діяльності органів самоврядування в Україні, розповів про процес децентралізації та перспективи, пов’язані з ним, тощо.

До розмови з іноземцями також був запрошений начальник Управління економічного розвитку Рахівської РДА пан Дмитро Рущак, який виступив із розгорнутою презентацією про район, його економічний потенціал, культуру та туристичні атракції.

Питанням студентів не було кінця! Майбутні фахівці розпитували про особливості лісового та полонинського господарства району, обговорили проблеми поводження зі сміттям та стічними водами і варіанти їх вирішення, розглянули можливості використання альтернативних джерел енергії та інші важливі теми.

Завдяки міжнародному характеру університету, про Рахів дізнаються родичі та друзі студентів не лише з Німеччини, а й Албанії, Туреччини, Філіппін, Мексики.

Слід зауважити, що останнім часом команда міської ради робить все можливе для просування нашого міста та розширення міжнародних зв’язків.